About

Jacek Piotrowski, Yatzek. Francuska transkrypcja polskiego imienia. Fotograf niekomercyjny. Amator już nie, profesjonalista też nie bo nie utrzymuję się z fotografowania (niestety).

Lubię patrzeć na świat i dzielić się swoimi wrażeniami z innymi. Stąd zdjęcia te niosą emocje. Lubię muzykę, lubię pozytywne emocje z nią związane. Fotografuję je, raczej je zapisuję.

Nie zgadzam się z epatowaniem tragedią, biedą w fotografii. To łatwe i chwytliwe ale nieprawdziwe. Świat jest kolorowy. Jest bieda, jest tragedia, jest smutek i są radość, zabawa, sukces, zabawa. Pokazujmy wszystko lecz zachowujmy proporcje.

Lubię ludzi. Chcę pokazywać ich dobre strony. Chcę pokazywać miejsca, w których żyją.

Zdjęcia udostępnione są dla wszystkich czytelników wyłącznie do ich prywatnego użytku. Każde inne wykorzystanie zdjęć (publiczna publikacja) wymaga podania w publikacji autora tych zdjęć (Jacek Piotrowski) oraz poinformowania autora o fakcie publikacji (yatzek@yatzek.eu) dla zaspokojenia jego ciekawości i próżności :-).

W przypadku chęci wykorzystania zdjęć do promowania wydarzeń kulturalnych zasady kontaktu są takie same i zdjęcia będą dostępne bezpłatnie (także w dużych rozdzielczościach).

W przypadku chęci wykorzystania zdjęć  w celach komercyjnych autor jest gotowy do rozmowy. Prosi o kontakt.